Події

 

Міські змагання з волейболу

 

Вітаємо нашу команду спортивних зірочок, призерів міських змагання з волейболу

серед вищих навчальних закладів І-ІІ р.а та її наставника!

 

17-20 жовтня 2017 року на базі Криворізького гірничо-електромеханічного коледжу Криворізького національного університету пройшли відбіркові ігри. Сила волі, спортивне завзяття і жага до першості зробили нашу команду переможницею Північного регіону та вивели у фінальні ігри міста.

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум представляла команда дівчат під керівництвом викладача фізичного виховання Шкурко В.В., до складу якої увійшли: Бевзюк Олександра (гр. РС-16-1), Чернявська Наталія, Гросул Дар’я (гр. ГС-16-1), Каліновська Аліна (гр. ВХП-15-1), Костяк Любов (гр. РС-16-2), Рогова Валентина, Коваленко Аліна (гр. ПТБ-16-1), Тотиш Маргарита (гр. РС-16-2), Паляниця Каріна (гр.РС-17-1) та Мартинюк Юлія (гр.ПТБ-17-1).

 

 

 

 

24-25 жовтня на базі Криворізького коледжу Національного авіаційного університету пройшли фінальні ігри, в яких дівчата КДКЕТ перемогли команду Криворізького коксохімічного технікуму Національної металургійної академії України та у запеклій боротьбі за перше місце поступилися команді Медичного коледжу декількома очками і посіли почесне друге місце у загальному заліку. Ми вами пишаємося!

 

Здоров’я і щасливе життя йдуть пліч-о-пліч, адже в здоровому тілі – здоровий дух і бажання крокувати тільки вперед! Подальших перемог нашим наполегливим спортсменам!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ