Події

 

Флешмоб «Я голосую за мир!»

 

20 вересня 2017 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікуму з нагоди Міжнародного Дня Миру, з ініціативи студентського парламенту та викладачів технікуму відбувся патріотичний флешмоб «Я голосую за мир!».

 

 

Виступаючи на Генасамблеї ООН Президент України П. Порошенко відзначив, що сьогодні, як ніколи, наша країна прагне миру та процвітання, і разом з державами-партнерами докладає максимум зусиль для припинення військової агресії, відновлення повної цілісності та суверенітету держави мирними дипломатичними засобами.

 

 

Підтримуючі виступ Президента, з метою привернення уваги до проблеми миру і розуміння того, що майбутнє світу залежить від добрих справ і позитивних думок кожної людини в нашій країні, всі студенти різних спеціальностей не залишились осторонь.

 

 

З усвідомленням болю, який завдає війна людству, від групи до групи передавались заклики студентської молоді щодо припинення кровопролиття і страждань невинних, побажання жити в мирі та злагоді, які були висловлені у візитках, листівках, малюнках.

 

 

Тож нехай же увесь світ почує наші прагнення:

 

Припинити війну! Відновити мирне щасливе життя!

 

 

Ми звертаємось до всієї студентської спільноти підтримати наше гасло.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ