Події

 

До Всесвітнього дня Землі

 

20 березня 2021 року прогресивна світова спільнота відзначає Всесвітній день Землі.

 

Незважаючи на складні карантинні умови, в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) було проведено низку заходів, присвячених саме до цього символічного свята любові та турботи про рідну Землю.

 

17 березня відбулася Єдина інформаційна онлайн-година «Стогне Земля – не вщухає її біль…». Керівник клубу «Екос» Зубченко Н.О. разом з активістами коледжу намагалися привернути увагу молоді до нашого спільного дому – планети Земля – та донести інформацію про необхідність дбайливого ставлення до довкілля.

 

Студенти різних груп запропонували власне бачення розв’язання екологічних проблем і нагадали усім про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна та має потребу в турботі й захисті.

 

 

З 11 березня по 19 березня члени студентського парламенту, а саме департамент спорту і туризму, ініціювали проведення онлайн-конкурсу електронних постерів «Екологічні дзвони сьогодення!». Через створення екологічних колажів студенти усвідомили, що саме молодь відповідальна за мир і гармонію, без чого життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням.

 

 

Найактивнішими учасниками заходу стали студенти групи РС-20-2, саме вони і визнані переможцями конкурсу.

 

Свято Дня Землі – це символ єдності, усвідомлення, що тільки об'єднаними зусиллями можна боротися з глобальними екологічними проблемами на нашій планеті.

 

Ми всі однаковою мірою відповідальні за майбутнє та маємо використовувати цю можливість, щоб зберегти перспективу здорового, щасливого життя!

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ