Події

 

Виставка соціального плаката "Я МАЮ ПРАВО!"

 

20.03.2018р. у Криворізькій виставковій залі відбулося відкриття виставки соціального плаката "Я МАЮ ПРАВО!". Автори робіт - студенти з восьми вищих навчальних закладів міста, які брали участь у відповідному конкурсі в грудні 2017 року. Організатор заходу - Перший криворізький центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Конкурс мав за мету привернути увагу громадськості до проблематики щодо дотримання і захисту прав людини, безпечного довкілля, повагу до особистої гідності тощо.

 

 

До заходу долучилися і волонтери міні-проекту «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму (групи РС-16-2, ПТБ-16-2, РО-15-1, ТКД-15-1) та їх викладачі-координатори Галямар В.О., Біла І.В. Студенти відвідали виставкову залу та ознайомилися з експозицією соціальних плакатів. Своїм розмаїттям тішили око малюнки, аплікації, фотоколажі, інфоографіка творчої та небайдужої молоді міста. Дуже корисною видалася виставка для наших волонтерів та їх викладачів-координаторів, так як їх власна робота у цьому напрямку не зупиняється ні на мить. Було дуже цікаво подивитися на вже знайомі та кричущі проблеми соціуму очима інших людей, на їх форми роботи й їх особисте бачення шляхів розв’язання цих проблем.

 

 

 

В рамках заходу студенти КДКЕТразом зі студентами Донецького юридичного інституту МВС України та Криворізького економічного університетувзяли участь у брейнстормі (мозковому штурмі). Весело, енергійно, з амбіціозним запалом наші юні волонтери виконували різноманітні завдання організаторів. Нестандартна форма роботи з елементами тренінгу викликала підвищений інтерес всіх учасників виставки. Захід закінчився креативним флешмобом.

 

 

Всім охочим долучитися до молодіжного мистецтва, повідомляємо - виставка триватиме 2 тижні! Будуймо небайдуже суспільство разом!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ