Події

 

Поетичний вечір

"Поезія - це зоряна вершина,

І щирий спів душі, і серця стук…"

(до Всесвітнього дня поезії)

 

Щорічно, за гарною традицією напередодні Всесвітнього дня поезії у стінах Криворізького державного комерційно-економічного технікуму проводяться поетичні зустрічі студентів.

 

Хоч надворі заметіль, проте в аудиторії тепло та затишно, адже сьогодні, 20 березня 2018 р., відбулося відкрите засідання студії поетичного слова «Експромт», спільно з гуртком знавців іноземної мови «Ерудит».– поетичний вечір на тему «Поезія - це зоряна вершина, і щирий спів душі, і серця стук…»

 

 

Поезія в нашому непростому швидкоплинному житті – це дійсно янгольська сопілка, якийсь безсмертний дотик до душі. Сьогодні усі присутні говорили і про саму царицю-поезію і про вічні теми, що в ній бринять - кохання, любов, краса, людські чесноти і слабкості, роздуми про зміст життя. Гарилов Іван та Батіг Вікторія нагадали присутнім про духовні потреби, які іноді набувають напрочуд кумедних форм.

 

 

Українська мова – одна з найпоетичніших, наймелодійніших мов світу, Божа сопілка почуттів і краси… Скільки чарівних звуків, животворного трепету і вогню в рідному слові! Саме ці почуття лунали з вуст студентів Кабанець Катерини, Акімової Карини, Кочури Данила та Лавренюк Владислави.

 

 

Запальна і весела пісня у виконанні Марії Жук розкрила красу і силу української пісні, додала настрою та позитивних емоцій. Особливо зворушив присутніх виступ Гросул Дар’ї з монологом «Чому твої листи пахнуть зів’ялими трояндами» про трагічне кохання геніальної поетеси Лесі Українки.

 

 

Усі присутні мали змогу випробувати себе не тільки як естета і шанувальника прекрасного, а і як інтелектуала і знавця поезії, долучившись до мовознавчої вікторини.

 

 

Залишивши за межами цієї аудиторії всі проблеми сьогодення і на деякий час поринувши у світ чарівної поезії, учасники вечора переконались, що поезія надихає, окрилює, наштовхує на роздуми про сенс буття. Захід став яскравим моментом серед повсякденних турбот.

 

Поезія - це струни відчуттів,

Це музика Вселенської любові,

Поезія - це скарб усіх віків,

Це діамант, величиною в слово!

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ