Події

 

«Ігри Нескорених»

 

Криворізький фаховий коледж торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу від щирого серця вітає свого колишнього випускника Василя Стуженка, спортсмена, члена української національної збірної, що наразі бере участь у «Іграх Нескорених» (Invictus Games), (Гаага, Королівство Нідерланди) зі здобуттям срібної медалі у змаганнях «стрільба з луку».

 

 

Наш земляк Василь, як і більшість українців, має непростий життєвий шлях: закінчив наш освітній заклад, працював, але російська агресія у 2014 році змінила всі плани. І як справжній патріот своєї держави він не міг змиритися з цією несправедливістю, взявши до рук зброю, пішов захищати батьківщину. Воював на Донбасі, де під час запеклих боїв під Іловайськом, був важко поранений: втратив руку і ногу.

 

 

 

Трагічна подія, що сталася з нашим випускником, торкнула серця багатьох українців, але насамперед студентсько-педагогічного колективу коледжу.

 

Мрія Василя була простою: жити повноцінним життям, знову ходити, бути корисним для суспільства, боротися і перемагати. Проте для втілення її у життя, необхідні були протези, які коштували дуже дорого. І ми, перебуваючи на постійному зв’язку з мамою Василя, були раді від того, що змогли зробити свій посильний внесок у наближення здійснення цієї мрії.

 

Зворушлива історія Василя про те, що він зміг, незважаючи на всі життєві труднощі, отримати перемогу у боротьбі за життя, і довести собі та іншим, що все можливо, якщо мати силу волі, віру у світле майбутнє і підтримку рідних та близьких тобі людей.

 

 

 

 

Ми пишаємося нашим випускником і впевненні в тому, що попереду у нього ще багато звершень і перемог, які дуже символічні та вагомі для всієї нашої країни, особливо сьогодні, коли українці доводять собі та всьому світу, що ми - НАЦІЯ НЕСКОРЕНИХ!

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ