Події

 

Робоче засідання консультативно-тренінгового клубу «Педагог»

 

20 лютого 2020 року відбулося сумісне робоче засідання консультативно-тренінгового клубу «Педагог» з викладачами-спеціалістами другої та першої кваліфікаційної категорії.

 

 

На початку зустрічі керівники секцій Озеряник Л.Г. та Єніна Л.І. ознайомили присутніх з планом роботи та тематикою заявлених доповідей.

 

В ході заходу викладачі комерційних дисциплін Осадча І.А. та Біла І.В. доповіли слухачам про особливості підготовки до проходження атестації, а саме про основні структурні елементи та вимоги до викладацького портфоліо.

 

 

Викладачі Заворотня А.В. та Ніколенко І.В. доповіли про етапи підвищення кваліфікації викладачів та формування комунікативної компетенції студентів у рамках компетентнісного підходу.

 

Викладач філологічних дисциплін Короткова О.А. поділилась особливостями організації самостійної роботи студентів на заняттях з української літератури.

 

 

Різнопланові, змістовні доповіді створили жваву атмосферу обговорення і обміну думками. Зустріч була цікавою та продуктивною, колеги отримали корисну інформацію і збагатили власний педагогічний досвід.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ