Події

 

Уроку пам’яті Героїв Небесної Сотні

 

20 лютого 2020р. розпочався в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі з Уроку пам’яті Героїв Небесної Сотні за участю Новікова Олександра Вікторовича – старшого солдата, учасника бойових дій, який безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на Сході країни та є батьком студентки нашого технікуму.

 

Так, викладач соціально-гуманітарних дисциплін Демарецька Т.І. разом із студентами гр. ПТБ-19-1 згадали сотню убитих під час мирних протестів, та вшанували усіх, хто встав на боротьбу за демократичне майбутнє нашої країни. Олександр Вікторович зазначив: «Кожен герой повстав проти насилля, несправедливості до своєї країни… Кожен здійснив особистий подвиг – віддав своє життя заради нової України. І це не пафосні слова. Це – реальність.

 

 

Головне, що ми всі сьогодні маємо усвідомити: ми не пришельці на цій землі, наші предки її ні в кого не відбирали, ми, українці, на своїй землі, ми – її господарі!».

 

Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної сотні. Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні встановлено указом Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Їхні імена та назву “імені Героїв Небесної сотні” надали вулицям не тільки у Києві, а й на батьківщині героїв.

 

Зберігаючи традицію вшанування пам’яті Героїв, урок завершився урочистим покладанням квітів до меморіальної дошки пам’яті героя – випускника технікуму Гайдука Іллі, який 14 червня 2014 року у розпалі боротьби на сході України, під час обстрілу літака ворожими силами, героїчно загинув у числі 49 побратимів.

 

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! СЛАВА ГЕРОЯМ!

Студентський парламент

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ