Події

 

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед технікумів та коледжів

Північного регіону м. Кривий Ріг

 

20.02.2019р. на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся щорічний ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед технікумів та коледжів Північного регіону м. Кривий Ріг, з метою об’єднання зусиль педагогічних колективів щодо удосконалення навчально-виховного процесу, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації та заохочення студентської молоді.

 

 

Завдання для олімпіади ретельно добиралися і готувалися заздалегідь спільними зусиллями викладачів закладів освіти, а повний варіант збірника сформовано математиками Криворізького державного комерційно-економічного технікуму - Лакомовою О.В. та Верещук О.С.

 

Методист технікуму Сидоренко Н.В. звернулася з напутнім словом до учасників, відкривши основну частину олімпіади, в якій взяли участь 10 студентів.

 

Журі у складі викладачів-математиків під головуванням Л.І. Кулигіної - голови РМО викладачів математики технікумів та коледжів Північного регіону м. Кривий Ріг визначили переможців олімпіади та відзначили грамотами призерів:

 

Зайняте місце

ПІП студента- призера

Назва закладу

ПІП викладача, що підготував студента

І місце

Вижимок Вікторія Олександрівна

Криворізький державний комерційно-економічний технікум

Верещук Олена Сергіївна

ІІ місце

Горьков Олександр Максимович

Автотранспортний коледж ДВНЗ КНУ

Сухова Віра Георгіївна

ІІІ місце

Сумароков Едуард Олексійович

Індустріальний коледж ДВНЗ КНУ

Міщук Тетяна Володимирівна

 

Приємно зауважити, що серед учасників олімпіади були студенти КДКЕТ, які показали високі результати. Переможницею цьогорічних інтелектуальних змагань стала Вижимок Вікторія (гр. ХТ-18-1), яка захищатиме честь технікуму на обласному етапі.

 

Вітаємо учасників з перемогою, бажаємо й надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук і саме в математиці!

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ