Події

 

Літературно-театралізована програма «Мені болить моя країна…»

 

20 лютого 2018 року у актовій залі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, у рамках волонтерського патріотичного проекту, відбулося літературно-театралізоване дійство, приурочене до Дня Героїв Небесної Сотні та Міжнародного дня рідної мови за назвою «Мені болить моя країна». Захід проводився для студентів та школярів міста.

 

 

КДКЕТ постійно несе місію пропагандиста національних та духовних цінностей, є виразним культурним осередком Саксаганського району. Тож сьогодні, у надскладний для країни час, коли питання національно-патріотичного виховання молоді є гостро актуальним, студентсько-педагогічний колектив технікуму прийняв рішення про необхідність проведення такого важливого заходу до пам’ятних дат.

 

 

 

 

Цього дня технікум гостинно відчинив двері для всіх небайдужих, а особливо для молодших друзів – школярів. Всі охочі змогли детально познайомитися з особливостями закладу. Гостинний прийом, цікаві майстер-класи від молодих фахівців, презентація патріотичної галереї занурили відвідувачів у багатогранний світ КДКЕТ, де панують власні цінності і традиції.

 

 

 

 

 

 

 

Окрасою дня стала літературно-театралізована програма від молодіжного студентського театру «Меркурій», з проникливими художніми номерами. Дійство розпочалося мандрівкою у давнину, легендою про народження України. Незабутні емоції подарували колоритні образи неньки-України у терновім вінку та українців, які своєю силою, красою і любов’ю до Батьківщини нарешті скидають тернові пута.

 

 

 

Зворушливі інсценізовані діалоги, душевний спів, різнопланові хореографічні композиції, врочиста хвилина мовчання нагадали всім про вічні цінності миру, свободи, неповторності людського життя. Оптимістичний струмінь надії, віри в перемогу і щастя України наприкінці заходу наснажив і об’єднав всіх теплими почуттями. Молоді аматори студентського театру через високу майстерність та палкі серця розказали звитяжну історію боротьби, випробувань, любові та негаснучої народної пам’яті. Школярі шанобливо сприймали сценічне дійство, у залі панувала піднесена, натхненна атмосфера.

 

 

 

 

Попри всі проблеми й негаразди, пам’ятаймо: ми українці, мир і добробут нашої країни залежать саме від нас. Шануймо національні традиції та історію, гуртуймося задля перемоги і впевненості, адже наше майбутнє – тільки в наших руках!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ