Події

 

Благодійна акція «Від Матері Покрівоньки до кожної дитиноньки»

для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

м. Кривого Рогу

 

Протягом листопада 2021р. в Криворізькому фаховому коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічий технікум) в рамках благодійного проєкту «Милосердя» молодіжного волонтерського руху КДКЕТ «Територія студентських ініціатив» відбулась благодійна акція «Від Матері Покрівоньки до кожної дитиноньки» до Всесвітнього дня дитини та Всесвітнього дня доброти.

 

Так, за виручені кошти від продажу продукції на благодійному Покровському ярмарку «Дари золотої осені», що відбувся у жовтні 2021р., було придбано для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Кривого Рогу, солодощі. І це ще не все, адже більшість академічних груп коледжу разом з педагогічним колективом виявили бажання долучитися до акції і тому, наші «подарункові скарби» поповнилися різноманітними іграшками, книжками, шкільними підручниками та іншими цікавезними речами, що неодмінно допоможуть вихованцям Центру розвиватися та навчатися.

 

І ось, напередодні Всесвітнього дня дитини, 19 листопада 2021р., студенти завітали в гості з подарунками до вихованців Центру. Дітлахи чекали зустрічі з нетерпінням, але цього року на превеликий жаль привітання проходили за особливих умов, адже через карантинні обмеження масові заходи були заборонені.Але навіть це не завадило дитячим оченятам радісно блищати, а посмішкам — світитися.

 

 

Всі діти без винятку потребують нашої любові та піклування, і пам'ятати про це ми повинні не тільки на свята, а й повсякчас.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ