Події

 

До Міжнародного дня відмови від куріння

 

В третій четвер листопада щорічно відзначається Міжнародний день відмови від куріння, який був проголошений Американським онкологічним суспільством (American Cancer Society).

 

Не став винятком і цей особливий рік. Волонтери міні-проекту «Школа здоров’я та краси» (на чолі з координатором Шишкіної Л.О. та керівником Сивоконем Русланом) сумісно зі студентським парламентом 19 листопада 2020 року ініціювали проведення профілактичної акції під гаслом «Молодь вільна від куріння!».

 

Студенти І та ІІ курсів створили демотиватори, показали власне бачення гострої соціальної проблеми, з якою пов’язане майбутнє всього людства, та презентували свої роботи дистанційно.

 

 

Клуб «Атлант» в період з 14 листопада по 18 листопада організував проведення спортивного онлайн-конкурсу з підтягування на перекладині «Сталеві м’язи!». Переможцем конкурсу став студент групи ПТБ-19-2 Золотий Богдан.

 

 

Волонтери «Школи здоров’я та краси», у складі креативної команди молодіжного волонтерського руху КДКЕТ «Територія студентських ініціатив», провели флешмоби під гаслом «Курити вже не модно! Бути здоровим – модно, стильно та сучасно!» та закликали молодь міста до здорового способу життя і рухової активності.

 

 

 

Для кожного з нас важливо задуматися, що важливіше – здоров’я чи сумнівне задоволення. І якщо у когось із людей, що курять, десь глибоко дозрівало бажання розпрощатись з тютюном, то чому б не зробити це саме сьогодні?

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ