Події

 

 

Участь студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у зовнішніх професійно спрямованих заходах різних напрямів та рівнів вже стало невід’ємною складовою процесу формування загальних та фахових компетентностей. А з огляду на те, що значна частина наших випускників в подальшому поповнить потужну армію місцевих підприємців, стає доцільним відвідування і викладачами циклової комісії, і студентами інформаційних та практичних семінарів, тренінгів, нарад з питань розвитку бізнесової сфери Криворіжжя.

 

Так, 19 жовтня 2018 р. у виконкомі Саксаганської районної у місті ради, в рамках виконання заходів Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в м. Кривому Розі на 2017-2020 рр., для суб’єктів господарювання, керівників, членів об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва за участю представників міської, державної влади та лекторів газети «Частный предприниматель» проведено інформаційний семінар на тему: «ПІДПРИЄМНИЦЬКІ КРОКИ: ВАЖЛИВІ ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ». До роботи заходу, за запрошенням Управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, долучилися і студенти КДКЕТ (групи ПТБ-17-1 та ПТБ-18-2, координатор – викладач спецдисциплін Константінова Н.В.).

 

 

І хоча семінар був здебільше орієнтований на суб’єктів господарювання мікро-, малого та середнього підприємництва, всім присутнім студентам профільних навчальних закладів, як майбутнім молодим спеціалістам та потенційним підприємцям, було корисно ознайомитися із найважливішими правовими питаннями ведення та захисту бізнесу, останніми змінам в українському законодавстві, механізмом підтримки підприємництва з боку держави та органів місцевого самоврядування.

 

По закінченню зустрічі студенти КДКЕТ отримали від організаторів семінару дуже цінні інформаційні матеріали – останню версію збірки міських регуляторних актів, Довідник підприємця-2019, які, безперечно, стануть у нагоді при викладанні багатьох професійно орієнтованих дисциплін та проведенні фахових заходів.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ