Події

 

Засідання РМО викладачів комерційних дисциплін

 

19.10.2017р. на базі КДКЕТ технікуму відбулося перше у поточному навчальному році засідання Регіонального методичного об’єднання викладачів комерційних дисциплін.

 

 

На ньому були присутні викладачі комерційних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. та голови циклових комісій, до складу яких входять зазначені викладачі. Головувала на засіданні Галямар В.О., керівник РМО. Темою засідання стало питання вибору перспективних напрямків та форм роботи РМО на 2017-2018 н.р.

 

 

У ході роботи РМО були обрані форми робочих засідань, обговорені перспективи участі у заходах різних рівнів, намічені напрями роботи в рамках новітніх освітніх реалій.

 

 

Константінова Н.В., голова циклової комісії торгівлі та підприємництва КДКЕТ, ознайомила присутніх із новими компетенціями майбутніх фахівців та поділилася досвідом роботи навчального закладу в даному напрямку. Саме цей аспект діяльності буде головним під час проведення регіонального розширеного засідання профільних циклових комісій ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону, що заплановано на грудень 2017р. У ході заходу планується розглянути проблему фахової підготовки та професійної адаптації молодого спеціаліста до вимог сучасного бізнес-середовища.

 

 

В цілому робота регіонального методичного об’єднання видалася продуктивною та різноплановою.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ