Події

 

База практики «Wrzos»

 

У травні 2022р. внаслідок військової агресії значна кількість здобувачів освіти та співробітників з дітьми Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу виїхали до Польщі, де отримали безпечний та комфортний прихисток на території нашої багаторічної бази практики (відпочинкового комплексу «Wrzos» Kompleks wypoczynkowy Wrzos / Sianożęty, що на березі Балтійського моря).

 

 

 

 

 

Спільними зусиллями керівництва підприємства та адміністрації коледжу для студентів, в тому числі і тих, що спочатку опинилися в різних містах Польщі, але згодом зібралися у «Wrzos», був організований якісний освітній процес - дистанційне теоретичне та реальне практичне навчання на всіх лініях технологічного процесу комплексу.

 

 

 

Наразі наші студенти не тільки отримують кваліфіковані навички в обслуговуванні гостей комплексу, серед яких до речі чимало біженців, а і у вільний від роботи час мають можливість активно відпочивати мандруючи мальовничими краєвидами Західно-Поморського воєводства. Так, керівництво бази практики з дружнім ентузіазмом організовує екскурсії по історичним містам Польщі, щоб в цей нелегкий час підтримати емоційний стан здобувачів освіти, дати можливість відчути позитивні емоції та зберегти в пам’яті яскраві моменти. А в подальших планах наших партнерів - організація екскурсії до Німеччини. Тож, слідкуйте за новинами, далі буде…

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ