Події

 

Зустріч з учнями Апостолівської ЗОШ № 1

(відео)

 

 

На основі укладених в 2017 році договорів про співпрацю між КДКЕТ і школами міста та сільських районів, реалізуючи змістові лінії Концепції «Нова українська школа», в рамках молодіжного студентського інформаційно-просвітницького проекту «Покоління небайдужих», 19 квітня 2018 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулася яскрава зустріч із школярами Апостолівської ЗОШ № 1.

 

Дружня пізнавальна подорож по навчальному закладу відбувалася за маршрутом, який окреслили собі самі ж школярі. Ранок розпочався із посмішки за кавою-брейк у навчальній майстерні «Богема». Далі подорож перенеслася до бібліотеки, де майбутні випускники школи дізналися про спеціальності, які можна опанувати в КДКЕТ.

 

 

 

Пізніше школярі розділилися на дві групи: частина обрала участь в інтелектуально-розважальній грі «Аукціон знань», де вони позмагалися у кмітливості та ерудиції, за результатами змагань учень Сергійчук Олександр отримав грамоту.

 

 

Інша частина, спрямовані на здоровий спосіб життя, змагалась із командою технікуму в баскетбол, що поєднало студентів та гостей дружнім азартом перемоги і любові до спорту.

 

 

Учні відвідали пізнавальні екскурсії закладом, фахівці-технологи гостинно запросили молодших друзів на ефектні майстер-класи з карвінгу, а у щойно відремонтованій лабораторії гості долучилися до створення кулінарних шедеврів – виготовляли собі тістечка.

 

 

 

Також школярі потрапили на поетичний вечір на тему «Поезія - це зоряна вершина, і щирий спів душі, і серця стук…» від учасників клубу «Ерудит» та студії поетичного слова «Експромт», де лунали прекрасні зразки лірики, гуморески, проникливий спів. Гості взяли участь у літературознавчих іграх, вікторині, долучилися до виконання розважальних поетичних завдань.

 

 

 

День минув у яскравій, емоційно-насиченій атмосфері. Під час підведення підсумків учні мали змогу поділитися своїми враженнями від зустрічі у Книзі відгуків КДКЕТ, а у інтерв’ю висловлювали надії та сподівання на подальший вступ і навчання.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ