Події

 

Наші волонтери у Криворізькому науково-технічному металургійному ліцеї №16

 

19 квітня 2018р., продовжуючи просвітництво учнівської молоді з питань прав споживачів та якості товарів, волонтери міні-проекту «Школа молодого споживача» побували у Криворізькому науково-технічному металургійному ліцеї №16.

 

Студенти-волонтери групи ПТБ-17-2 разом з викладачами-координаторами Захарченко Т.Й. та Осадчою І.А. ознайомили старшокласників з історією споживацького руху, сучасною законодавчою базою, що захищає права покупців.

 

Мета заходу: підвищення значення високої якості продукції; активізація діяльності, що спрямована на привернення уваги до проблем якості; ознайомлення студентів та школярів з основними правами і можливостями, які надає споживачам діюче законодавство; формування навичок свідомого вибору якісних товарів та послуг.

 

 

Як завжди, родзинкою заходу стала рубрика «Споживацька лабораторія», де команда волонтерів продемонструвала найпростіші способи перевірки якості харчових продуктів в домашніх умовах, проінформувала як не бути ошуканими при виборі товарів в магазинах та на ринках.

 

 

Небайдужість, вдячність та позитивні емоції школярів стали кращою нагородою для організаторів заходу.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ