Події

 

«Творчість у повсякденному житті»

 

19.03.2019р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікуму для слухачів проекту «Я - лідер» та учасників СМТ «Меркурій» був організований тренінг на тему: «Творчість у повсякденному житті» (тренер Єгорова О.М.)

 

Для проведення тренінгу була запрошена Євгенія Морозова-Попова керівник театральної студії "Ванильные качели" КПНЗ «Міський палац дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» Криворізької міської ради, режисерка інклюзивного мистецького проекту «Краще Разом».

 

 

Під час тренінгу юні лідери КДКЕТ з інтересом долучились до виконання творчих вправ, які спрямовані на розвиток та здатність до самостійної творчості: «Візуалізація образів», «Обмін енергію», «Рухливість» та інші.

 

Євгенія поділилась власним театральним досвідом та на яскравих прикладах довела, що кожна людина є обдарованою від природи й може набувати обдарованості і протягом життя, саме тому результати її творчого діяння завжди неповторні, індивідуально-цінні, необхідно лише зуміти опанувати цими можливостями та здібностями, розкрити у самодіяльності свого буття культуротворчу силу власного "Я".

 

 

Тренінг пройшов в доброзичливій та продуктивній атмосфері, завершившись глибоким переконанням, що розуміння істини, краси, добра, справедливості викликаються до дійсності творчою силою людини - майбутнього лідера навчального закладу, міста та держави в цілому.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ