Події

 

Засідання секції викладачів «спеціаліст»,

«спеціаліст ІІ категорії», консультативно-тренінгового клубу «Педагог»

 

19 березня 2018 року в технікуму відбулося друге у поточному навчальному році засідання секції викладачів кваліфікаційних категорій «спеціаліст» і «спеціаліст другої категорії» консультативно-тренінгового клубу «Педагог».

 

 

Керівник секції Озеряник Л.Г. запропонувала для розгляду тему «Формування навчальної та професійної мотивації студентів».

 

 

Викладачі активно включилися в процес обговорення даного питання. Зокрема було зазначено, що формування мотивації до навчання є невід’ємним елементом навчального процесу і в майбутньому буде використано в професійній діяльності.

 

 

Викладач математики Бєла Л.П. відмітила, що мотивацією для студентів виступає бажання вчитися заради досягнення не тільки академічної мети, а й для професійного зросту. Тому для успішного пробудження у студентів такого бажання на заняттях з математики необхідно використовувати інтегрований підхід до навчання, а саме доцільно доводити студентам, що математичні закони використовуються не тільки в природничих науках, а і під час вивчення професійних дисциплін.

 

 

У своїх виступах викладачі Авер’янова Н.М., Ніколенко І.В., Олексієнко О.О., Бурмак Т.О. висловили методичні рекомендації, нові ідеї та пропозиції, які дадуть змогу в подальшій роботі удосконалювати форми і методи формування навчальної та професійної мотивації студентів.

 

 

 

Засідання секції було змістовне, цікаве і супроводжувалось яскравими презентаціями.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ