Події

 

Відкриття STEAM CAMP у Кривому Розі

 

19 лютого 2021 р. викладачі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Аверʼянова Н.М. та Бєла Л.П. взяли участь у Всеукраїнському освітньому проєкті «Лідерська освітня програма для вчителів STEAM-CAMP», офіційна церемонія відкриття якого відбулася в Палаці культури «Північний» м. Кривого Рогу.

 

 

Під час заходу учасники програми ознайомились із сучасними методами викладання онлайн та офлайн, основними напрямками диджиталізації в освіті, роботою з інформацією, підвищили якість викладання точних дисциплін та професійні компетенції.

 

 

Програму STEAM-CAMP реалізують громадські організації Криворізька фундація майбутнього, Фонд розвитку Маріуполя та Запоріжжя, між якими було встановлено телеміст. Спікер Олександр Філоненко, доктор філософських наук, доцент Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, що приєднався до зустрічі онлайн, розповів про підвалини освіти майбутнього та основні кейси прогресивних учителів.

 

Платформа спільних дій разом з Українською академією лідерства за підтримки групи Метінвест та сприяння департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради влаштували екскурсії на промислові підприємства. Викладачі КДКЕТ побували на таких об’єктах індустріального туризму, як оглядовий майданчик кар’єру Південного гірничо-збагачувального комбінату, комплекс згущення, збагачувальна фабрика, а також в музеї трудової слави ПівдГЗК.

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ