Події

 

Заголовок

 

19 лютого 2019 року в читальному залі Індустріального коледжу ДВНЗ «КНУ» відбулося засідання регіонального методичного об’єднання завідувачів бібліотек ЗВО І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривий Ріг.

 

 

Завідувачем бібліотеки Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, керівником РМО, Бурдіян В.А. проведений навчально - практичний семінар за темою «Якість формування і використання каталогів бібліотеки». Обговорення питань відбувалося у двох частинах: перша стосувалася практичних кроків упровадження в роботу бібліотек УДК на заміну ББК, друга – методики систематизації документів за УДК.

 

Був висвітлений досвід роботи завідувача бібліотекою Індустріального коледжу Тимофеєвої Н.Г. та зроблено висновки в даному напрямку. Кожен мав можливість взяти участь у дискусії, поспілкуватися з колегами, запропонувати власний досвід щодо систематизації документів за УДК та організацією каталогів.

 

Зустріч завершилася запрошенням всіх учасників на відкритий захід «Криворіжжя в полум’ї війни», присвячений 75-ій річниці визволення міста Кривого Рогу від нацистських загарбників, який підготували і провели студенти коледжу та працівники бібліотеки.

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ