Події

 

Історичний квест «На початку славного шляху»

 

19 січня 2022 р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу проведено історичний квест «На початку славного шляху» в рамках роботи клубу «Пошук» (керівник Василиненко Н.Б.), напередодні знаменної події для нашого народу - Акту Злуки УНР та ЗУНР, вшановуючи пам'ять українських борців за єдину соборну, незалежну державу, що була проголошена 22 січня 1919 року.

 

 

 

До заходу долучились викладачі соціально-гуманітарних дисциплін (Тацюк Н.В., Пінчук О.О.) та студентська молодь коледжу з метою формування історичної пам'яті про героїчні та трагічні сторінки історії, становлення української державності, виховання почуття співпереживання, пошани до історичного минулого українського народу.

 

 

 

Під час проведення квесту, учасники клубу «Пошук» нагадали присутнім про події, які відбувались в Україні у буремні 1917-1919 роки та закликали до єднання сьогодні, у непростий для нашої держави час.

 

 

 

Капітани команд, отримали маршрутні листи та розпочали рух по станціях де на учасників чекали різні випробування.

 

Вирішуючи завдання, студенти, у різних ракурсах розглядали тогочасні події, формуючи при цьому цілісне уявлення про хід історії та одну зі знакових подій для українців - Акт Злуки УНР та ЗУНР.

 

 

 

 

Переможцями історичного квесту «На початку славного шляху» стали:

 

І місце – команда гр. ХТ-20-2.

 

ІІ місце – команди гр. ОБ-20-1, ГС-20-1.

 

ІІІ місце – команди гр. ОБ-21-1та ХТ-20-1.

 

Вітаємо усіх переможців та учасників заходу!

 

Запрошуємо студентство коледжу 22 січня 2022 року, взяти участь в історичнім онлайн тестуванні «Соборна Україна».

 

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ