Події

 

Новорічні заходи в КДКЕТ

 

Стрімкою ходою непомітно наблизилось найчарівніше свято в році, на яке чекають і дорослі, і діти. Звичайно ж, це День Святого Миколая – пора, що повертає всіх у дитинство. Незважаючи на проблеми чи негаразди, ми незмінно чекаємо сюрпризів і подарунків, казкового дива та веселощів.

 

18 грудня 2020р. Криворізький державний комерційно-економічний технікум з самого ранку повнився теплими привітаннями та дружніми посмішками з нагоди Дня Святого Миколая. Окрасою дня стала театралізована міні-програма під назвою «Чудотворець Миколай до КДКЕТу завітав!» (з дотриманням санітарних вимог у зв’язку з епідеміологічною ситуацією).

 

 

 

Колоритні образи Кумоньок, Козака, Святого Миколая та його помічників - гномів створили прекрасний настрій та підсилили чарівну атмосферу свята. Також для глядачів лунали святкові пісні.

 

 

Цього дня обличчя всіх членів великої родини КДКЕТ випромінювали прекрасний настрій, хвилюючі почуття задоволення від свята. А теплі поздоровлення та щирі побажання зарядили всіх присутніх прекрасним настроєм.

 

 

Студентський парламент

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ