Події

 

Благодійна акція "Ой, хто, хто Миколая любить"

 

Напередодні зимових свят всі починають готувати подарунки, мріяти. Кожен чекає чогось особливого для себе. Винятком не стають і діти, які залишилися за волею долі без батьківських тепла та опіки!

 

18 грудня 2020р. студентський парламент КДКЕТ в рамках благодійного проєкту "Милосердя" молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» за старою доброю традицією відвідав вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Криворізької міської ради. Дітлахи чекали на нас з нетерпінням, але цього року привітання проходили за особливих умов, адже через карантин масові заходи були скасовані.

 

З великою любов’ю і турботою педагогічний та студентський колективи зібрали зимовий одяг та взуття, іграшки, художню та дитячу літературу, розвиваючі ігри та канцелярські товари з яких було сформовано подарункові набори. А також було придбано для дітей 50 солодких подарунків. Всі академічні групи технікуму долучилися до акції і тому чарівний мішок святого Миколая поповнився різноманітними яскравими подаруночками.

 

 

Акція не лишила байдужим жодного серця. Викладачі та здобувачі освіти технікуму спрацювали, як згуртована команда, і надалі, скільки змога, допомагатимуть вихованцям «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей», оскільки саме від щасливої дитини залежить майбутнє нашої країни. Гуртуймося заради добра!

Студентський парламент

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ