Події

 

Благодійна акція "Ой, хто, хто Миколая любить"

 

Напередодні зимових свят всі починають готувати подарунки, мріяти. Кожен чекає чогось особливого для себе. Винятком не стають і діти, які залишилися за волею долі без батьківських тепла та опіки! Вони так само, напевно ще сильніше, чекають чарівну казку 19 грудня на день Святого Миколая і в кожного є своє заповітне бажання! Може виконати бажання не так і просто, але подарувати дітям свято та віру в дива під силу студентам Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

 

 

18 грудня 2019р. студентський парламент КДКЕТ в рамках благодійного проекту "Милосердя" молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» за старою доброю традицією відвідав вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Криворізької міської ради зі святковою благодійною акцією "Ой, хто, хто Миколая любить".

 

 

 

 

Дітлахи чекали на нас з нетерпінням, бо їх старші друзі, студенти, завжди приходять з казкою, іграми та веселощами. Тож, напередодні свята в казкових образах завітали до малечі в гості - Святий Миколай, чарівні лялечки, добра Фея й новорічний щур, які разом з дітьми гралися, малювали та просто веселились!

 

 

 

 

Педагогічний та студентський колективи нашого освітнього закладу проявили щиру турботу про дітей центру та подарували частинку свята та тепла їх серцям. З великою любов’ю і турботою зібрано іграшки та солодощі, з яких було сформовано подарункові набори. Так, за виручені кошти від продажу продукції на благодійному Покровському ярмарку, що відбувся у жовтні 2019р., було придбано для дітей 50 солодких подарунків, художню літературу, розвиваючі ігри та канцелярські товари на загальну суму 2000грн. Майже всі академічні групи технікуму виявили бажання долучитися до акції і тому чарівний мішок святого Миколая поповнився різноманітними яскравими іграшками.

 

 

Акція не лишила байдужим жодного серця. Викладачі та студенти технікуму спрацювали, як згуртована команда, і надалі, скільки змога, допомагатимуть вихованцям «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей», оскільки саме від щасливої дитини залежить майбутнє нашої країни. Гуртуймося заради добра!

Студентський парламент

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ