Події

 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ТОРГІВЛІ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА:

«ПРАЦЮЄМО НАД СТВОРЕННЯМ ЕФЕКТИВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ПРОСТОРУ»

 

Постановка і досягнення цілей у будь-якій сфері життя є фундаментом тривалого успіху, що приносить справжнє задоволення.

Пол Дж. Майєр

 

 

18 грудня 2019р. на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму традиційно проведено розширене засідання циклової комісії торгівлі та підприємництва (голова – Константінова Н.В.) в рамках РМО викладачів комерційних дисциплін ЗВО І-ІІ р.а. Північного регіону міста (голова – Галямар В.О.).

 

Захід реалізовано у форматі Професійного інтенсиву «КОМУНІКАТИВНА КУЛЬТУРА, ПРОФЕСІЙНА МАЙСТЕРНІСТЬ ТА ПЕДАГОГІЧНА ІМПРОВІЗАЦІЯ ВИКЛАДАЧА ЯК ЧИННИКИ СТВОРЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ПРОСТОРУ» та лайф-коучингу «КОЛЕСО ПРОФЕСІЙНОГО ТА ЖИТТЄВОГО БАЛАНСУ».

 

Окрім колег-освітян із РМО, до заходу приєдналися та були його активними учасниками заступник директора з ВР Хомяк О.А. та методист технікуму Сидоренко Н.В.

 

 

Яскраво та конструктивно пройшли презентація та обговорення досвіду комплексної роботи циклової комісії торгівлі та підприємництва щодо формування фахової компетентності, професійно спрямованої соціальної активності молодих спеціалістів через використання новітніх нестандартних форм занять та позанавчальних заходів.

 

Особисті педагогічні, методичні знахідки та прийоми, доцільність та ефективність їх впровадження – обмін цією інформацією на полі Професійного інтенсивну безперечно збагатив професійну скарбничку кожного з учасників.

 

 

Експериментальною частиною заходу, дуже цікавою формою професійного спілкування та вдосконалення фахової майстерності викладацької спільноти став Лайф-коучинг з елементами тренінгу «КОЛЕСО ПРОФЕСІЙНОГО ТА ЖИТТЄВОГО БАЛАНСУ», тренер якого, сертифікований коуч Максим Аветисян (енергійна, цілеспрямована молода людина та креативний фахівець) довів, що коучинг – це мистецтво, що сприяє навчанню, підвищенню результативності та загальному розвитку людини, фахівця.

 

Йшлося про застосування ефективних інструментів коучингу не тільки в житті, а і освітньому процесі, менеджменті, комунікаціях, підвищенні мотивації в професії, результативності позитивних змін загалом.

 

Учасникам коучингу була запропонована до ознайомлення та застосування в особистому житті та фаховому розвитку цікава методика - «Колесо балансу».

 

Під керівництвом Максима Аветисяна викладачі з азартом моделювали «колесо» власного життя символічними, математичними, графічними формами для того, щоб разом прийти до бажаного результату – розумінню своїх «сильних» та «слабких» життєвих та професійних зон, отриманню нового досвіду постановки та реалізації мети, рішучості випробувати нові стратегії та застосувати їх в своєму особистому чи професійному житті.

 

 

По закінченню заходу всі учасники були єдині у наступному: сучасні зміни в освіті потребують нових нестандартних форм підвищення педагогічної майстерності та обміну новаторським досвідом. Тільки креативний, вмотивований та позитивно налаштований викладач здатний створити ефективний навчальний простір в якому студент сформується як мобільний, компетентний молодий спеціаліст, цінний для суспільства та корисний державі.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ