Події

 

МОВНА МАЙСТЕРНЯ - ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ТЕХНІКУМУ З ІНОЗЕМНИМИ ВОЛОНТЕРАМИ

 

18 грудня 2019 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі в рамках роботи гуртка знавців іноземної мови «Ерудит» (керівник Федорова О.Ф.) відбулася довгоочікувана зустріч студентів – першокурсників з волонтерами зі Сполучених Штатів Америки.

 

 

Це вже не перший спільний захід іноземних гостей з КДКЕТівцями. Щоразу подібні зустрічі проходять у невимушеній, ігровій та водночас пізнавальній атмосфері.

 

Цього дня гості розказали багато цікавинок про особливості національної кухні та пов’язані з цим традиціями, пригадали про зимові свята та їх звичаї. Яскрава мультимедійна презентація занурила присутніх у світ американських популярних страв, улюблених звичаїв, смішних спогадів, самобутнього колориту.

 

 

Наші студенти у відповідь розповіли гостям про найголовніші свята українців, як-то Різдво, Новий Рік, Старий Новий Рік, тощо.

 

Спілкування у мікрогрупах сприяло кращому налагодженню дружнього контакту, студенти мали можливість розслабитися, подолати мовний та психологічний бар’єр, відчути потяг до пізнання нової культури, налаштуватися на подальше вивчення англійської мови.

 

 

 

Наприкінці заходу і організатори, і гості лишилися вдоволеними, мали піднесений настрій. Сподіваємося, такі зустрічі траплятимуться частіше, адже сучасна молодь дійсно не має кордонів для взаєморозуміння та взаємозбагачення.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ