Події

 

IV Обласна конференція студентських дослідницько-пошукових робіт

 

18 листопада 2021 року студенти і викладачі Криворізького державного коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) взяли участь в IV Обласній конференції студентських дослідницько-пошукових робіт «Тенденції розвитку інноваційних технологій в індустрії харчування». Зустріч відбулася в онлайн-форматі на платформі ZOOM.

 

 

Метою проведення наукового заходу був обмін думками та результатами досліджень між студентами, які займаються створенням, впровадженням та використанням інноваційних технологій у сфері харчування.

 

На конференції були присутні представники закладів фахової передвищої освіти м. Дніпро і Дніпропетровської області.

 

Студенти нашого освітнього закладу: Тарандюк Олександр (керівник Заіка О.А.), Ягудіна Д. (керівник Пислиця А.І.), Новостройний М. (керівник Бурмак Т.О.), Гаман О. (керівник Лисенко Н.П.), Мельник Є (керівник Шишкіна Л.О.) представили свої роботи для публікації в збірнику матеріалів науково-практичної конференції та отримали сертифікати.

 

 

Всі учасники конференції підготували ґрунтовні доповіді, які гармонійно поєднали інформацію про навчальну, наукову та інноваційну діяльності.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ