Події

 

Інтернет-конференція "Мова народу – його святиня"

 

 

Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що мова об’єднує народи в нації і зміцнює державу. Тому 18 листопада 2020р. студентами гр. ПТБ-20-3 (куратор Осадча І.А.) в рамках роботи літературно-музичної вітальні (керівник Бурдіян В.А.) проведено Інтернет - конференцію «Мова народу – його святиня» з нагоди Дня української писемності та мови, який відзначається 9 листопада.

 

 

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб – мова.

 

Метою конференції було донести до студентів красу та багатство української мови, виховати глибокі почуття любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, бажання берегти свою національну культуру, бути патріотами своєї держави.

 

 

Молодь читала вірші відомих українських поетів: Тараса Шевченка, Володимира Сосюри, Максима Рильського, Юлії Косинської, Андрія Малишко.

 

Особливим гостем був популярний криворізький поет, автор витонченої лірики Павло Борисович Симоненко, який розповів про значення рідної мови в його житті і ознайомив студентів зі своєю творчістю.

 

 

Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, - у нашому серці, і починається вона з кожного з нас!

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ