Події

 

Он-лайн кулінарний конкурс «Улюблена страва моєї родини»

 

18 листопада 2020 року під час кураторської години у сквері «Квітка Кривбасу» відбулося нагородження переможців он-лайн конкурсу «Улюблена страва моєї родини», що проводився викладачем-технологом Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Єніною Л.І. для студентів групи ХТ-20-2. Захід приурочено до Міжнародного дня студента і організовано з метою більше зацікавити молодь кулінарною справою, поглибити набуті знання і вміння, спонукати до творчого пошуку.

 

 

У ході конкурсу студенти залюбки створювали цікаві відеоролики про процес приготування та власне результат кулінарної майстерності. За умовами змагання, потрібно було приготувати прості, доступні, оригінальні страви, які можна споживати в родинному колі. Це були перші професійні кроки, які засвідчили винахідливість і старанність наших молодих технологів. За результатами конкурсу студенти склали яскравий фотозвіт, що увійде в скарбничку історії групи.

 

 

 

 

І от, дотримуючись усіх епідеміологічних умов, на свіжому повітрі скверу, почесні грамоти і призи знайшли своїх переможців.

 

1 місце - Бурова Аліна, Циба Олена та Какуша Софія.

2 місце - Маменчук Марʼяна та Гнип Катерина.

3 місце - Цигица Марія, Червотока Ілля, Басистова Марія

 

 

Вітаємо наших кулінарних зірочок! Бажаємо їм нових перемог і звершень, професійного вдосконалення і невичерпного натхнення!

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ