Події

 

Міський правовий брейн-ринг

 

Вже не вперше Криворізький державний комерційно-економічний технікум співпрацює з Криворізьким факультетом Національного університету «Одеська юридична академія» у питаннях залучення молоді до практичного досвіду у правничих питаннях. Зокрема, до різноманітних заходів КДКЕТ залучаються фахівці у сфері права, котрі надають кваліфіковані консультації з різних питань, що цікавлять студентів нашого навчального закладу, адже вони як майбутні фахівці повинні бути обізнані в законодавстві України, мати високий рівень правосвідомості та правової культури.

 

Продовжуючи активну співпрацю у правоосвітній сфері команда студентів гр. ПТБ-18-2 ( керівник Лисенко В.С.), нашого закладу залучилися до участі у міському правовому брейн-рингу, що проводився 18 жовтня 2018 року на базі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», який мав на меті підвищення рівня правової культури молоді, поглиблення серед учнів знань у галузі права, а також зміцнення дружніх відносин між різними криворізькими закладами освіти.

 

 

Варто відзначити, що команда студентів нашого закладу продемонструвала високі науково-теоретичні та практичні знання із даної проблеми. Відповіді наших учасників відзначалися критичними та компетентнісними відповідями, які відзначили члени фахового журі, що по завершенню заходу дало змогу отримати почесне ІІІ місце.

 

Окрім цього студенти отримали можливість поділитися своїм баченням, поглядами та пропозиціями у вкрай актуальній проблемі нашої держави - питаннях реформування українського законодавства, що на нашу думку є досить знаковим, адже обговорення даної проблеми із залученням молоді, викладачів та фахівців є надважливим за для успішного реформування правоохоронних органів в Україні.

 

Вважаємо, що участь у таких наукових заходах сприяє активізації науково-практичної діяльності викладачів та студентів й формує критичне ставлення до суспільно-політичних процесів, котрі відбуваються у нашій державі на сучасному етапі.
Тож вітаємо наших студентів та бажаємо подальших звершень!

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ