Події

 

Урочистості з нагоди Дня Покрови, Дня українського козацтва та Дня захисника України

 

Золота красуня — осінь-чарівниця!

По землі ступає, золотом іскриться.

В жовте і червоне листячко фарбує

І картини дивні, чарівні малює!

 

Осінь – чудотворна пора! Густими туманами, полум’яною ковдрою листя та першими іскорками інею щедро встилає землю. Зупинися на мить! Відчуваєш, як казково?

 

 

Саме на цю фантастичну пору року і припадає одне з найбільш шанованих українських свят – Покрови Пресвятої Богородиці. Дивовижна атмосфера добра та тепла панувала сьогодні, 12.10.2018, в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі.

 

 

Розпочався ранок із веселих привітань усієї дружної родини КДКЕТ від членів студентського парламенту. Представники - активісти, шануючи та примножуючи традиції українського народу, славу величних пращурів, нагадали про обряди та звичаї, пов’язані із цим днем. Всі учасники отримали величезне задоволення від привітань, піднесенні емоції та відчуття єднання з історичним минулим нашої Батьківщини.

 

 

З недавніх пір це свято отримало ще й назву Дня захисника України, а тому не залишилися без уваги і наші дорогі працівники-чоловіки: теплі слова привітання зі святом мужності і патріотизму, сили духу і добра звучали з уст студентсько-педагогічного колективу на адресу наших захисників. На честь свята вони також отримали приємні подарунки.

 

 

Окрасою та гордістю сьогоднішнього дня став, проведений у рамках волонтерського проекту «Милосердя» молодіжного волонтерського руху КДКЕТ «Територія студентських ініціатив», благодійний покровський ярмарок «Золота осінь», що відбувся серед студентів І-ІІІ курсів у стінах нашого закладу та. Усі присутні отримали змогу скуштувати смаколики, дбайливо виготовлені нашими студентами. Якими ж щедрими та багатими виявилися столи кожного представника! А усі гроші від продажу будуть витрачені на закупівлю необхідних речей та солодощів для вихованців КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» КМР до Всесвітнього дня дитини.

 

 

Шановні працівники та студенти КДКЕТ! Прийміть найщиріші вітання зі святами! Нехай у кожній родині панують сімейний затишок та козацьке здоров’я, невичерпної життєвої енергії і миру всім!

 

 

Відкрита година спілкування «Вже стелить шляхом золота Покрова…»

 

Ось і знову ступила на наш поріг золоточола осінь. Свічками запалахкотіли берези, вбрались в золоті шати красені-клени, а осокори вже скинули своє золотисте вбрання. Це пора радості та смутку, пора спокою і тривог, найбагатша, найщедріша пора. Можливо, саме тому саме восени святкують одне з найсвітліших свят – Покров Пресвятої Богородиці.

 

В Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулася відкрита година спілкування «Вже стелить шляхом золота Покрова…» приурочена до Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України.

 

 

З цим святом пов’язано чимало народних повір’їв, прикмет та прислів’їв, тож гості цього народознавчого свята отримали чудову нагоду познайомитися з традиціями та звичаями Покрови.

 

 

Студенти груп ГС-16-1 (куратор Старовойт М. М.) та ГС-17-1 (куратор Ніколенко І. В.) через поетичні рядки, прозу, пісню занурили присутніх у фантастичний світ наших великих предків.

 

 

Запрошені студенти–першокурсники (ПТБ-18-1, куратор Осадча І. В.) із захопленням брали участь у різноманітних завданнях, долучались до їх жвавого обговорення, висловлювали своє захоплення від події.

 

Весела, невимушена, емоційно-жвава атмосфера конкурсів подарувала всім присутнім море задоволення, прекрасний настрій та наснагу на весь день.

 

 

Подібні заходи викликають щире захоплення у студентів та викладачів, заохочують до подальшого осягнення культури і мови рідного народу, надихають на проведення майбутніх зустрічей.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ