Події

 

Конференція за підсумками виїзної літньої практики

серед студентів та випускників технікуму

 

18 жовтня 2017 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулася студентська конференція на тему «Аналіз результатів і досягнень літньої виїзної практики у 2017 році».

 

Метою заходу було ознайомлення студентів І-ІІ курсів із результатами проходження літньої виїзної навчально-виробничої практики, розвиток і реалізація творчих здібностей молодого спеціаліста, посилення мотивації до професійного зростання.

 

 

У конференції взяли участь: адміністрація, зав. НВП Макаренко Л. М. та методист ВН Лисиця Л. В., представники від волонтерських загонів, студенти та випускники технікуму.

 

 

Після врочистого відкриття конференції відбулося ознайомлення студентів-початківців з інформацією про виїзні можливості набуття навчально-виробничого досвіду на європейському підприємстві «Wrzos» (Республіка Польща) та базі відпочинку «Прибій» (с.м.т. Кириллівка Запорізької обл.).

 

 

 

З напутнім словом до слухачів звернулися студенти старших курсів та випускники технікуму, які висловили свої захоплення, поділилися досвідом і спогадами.

 

 

 

Тепле спілкування наснажило всіх новими роздумами, свіжими ідеями, цікавими відкриттями. За підсумками заходу кожен студент отримав багато корисної інформації, запрошення до подальшого розвитку і плідної взаємодії.

 

Було відзначено, що співпраця викладачів і студентів КДКЕТ із зазначеними підприємствами вже стала доброю традицією.

 

Учасники конференції наголосили на актуальності створення волонтерських загонів для проходження навчання за межами міста та навіть в іншій країні, адже саме там студенти отримують безцінний досвід професійного становлення, самостійності, вміння злагоджено працювати в колективі та можливість стати справжніми фахівцями своєї справи.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ