Події

 

СТУДЕНТСЬКІ БАРВИ СОЦІОКУЛЬТУРНОГО ОБРАЗУ МІСТА

 

Як вже повідомлялось раніше (прес-реліз від 10 квітня 2019р.), численна команда студентів КДКЕТ під керівництвом викладачів циклової комісії торгівлі та підприємництва, втретє взявши участь у Регіональному студентському фестивалі соціальної реклами «Технології перетворення світу – погляд молоді», виборола абсолютну перемогу у чотирьох з шести номінацій.

 

Цього року фестиваль набув більш значущого статусу через активну підтримку Департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, чиї представники увійшли до складу професійного та принципового журі.

 

Актуальність тематики конкурсних робіт, креативність та нестандартність ідей, високий рівень володіння комп’ютерними технологіями та художніми прийомами були високо оцінені фаховими експертами в галузі реклами.

 

Всі переможці Фестивалю отримали цінні подарунки, але найкрутіший сюрприз очікував на Кабанець Катерину, студентку групи ПТБ-17-1 (керівник Біла І.В.). Її авторський соціальний плакат «Я маю право на материнство!», що визнаний найкращим в номінації «Оригінал-макет друкованої реклами», натепер розміщений на 18-ти рекламних сіті-лайтах в різних районах Кривого Рогу!

 

 

Особистісно емоційна та майстерно виконана рекламна робота нашої юної мисткині тепер не тільки маркує нагальну соціальну проблему, а і яскраво прикрашає центральні вулиці нашого міста, піднімаючи імідж рідного навчального закладу.

 

Так тримати!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ