Події

 

Четвертий сезон співпраці з польським підприємством

Simar zo.o «Kompleks Wydpoczinkowy Wrzos» (м. Колобжег)

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум невпинно продовжує роботу в напрямку міжнародного співробітництва з Республікою Польща. Вже четвертий рік поспіль технікум надає унікальну можливість для своїх студентів, пройти частину річного об’єму практичного навчання в Європейській країні, отримати новий досвід, який без сумніву знадобиться для формування професійних навичок та вмінь.

 

Першим кроком підготовки – є вивчення польської мови, тому з жовтня місяця у технікумі розпочались курси польської мови, на яких студенти оволоділи мовою на початковому рівні та склали успішно екзамен.

 

16 квітня 2018 року відбулось урочисте вручення сертифікатів знання польської мови.

 

 

18 квітня 2018 року був відкритий четвертий сезон співпраці з польським підприємством Simar zo.o «Kompleks Wydpoczinkowy Wrzos» (м. Колобжег), який розпочався від’їздом до республіки Польща першої групи студентів для проходження технологічної практики. Разом з ними були запрошені на роботу наші випускники, які пройшли практику минулого року і зараз, як наставники сприятимуть професійному становленню теперішніх практикантів.

 

 

Сподіваємось, цей важливий етап життя і навчання стане потужним трампліном для кожного студента та випускника у здійсненні сміливих мрій та втіленні блискучих кар’єрних планів.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ