Події

 

Початок роботи підготовчих курсів

 

18.01.2020р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі для майбутніх абітурієнтів розпочались підготовчі курси з математики та української мови, організовані фахівцем з питань профорієнтаційної роботи Леонтьєвою Аллою Олексіївною, яка ознайомила присутніх з наказом про зарахування слухачів на курси, з розкладом занять, зі складом груп тощо.

 

 

Зазвичай у кожному освітньому закладі це хвилюючий і відповідальний момент для майбутніх вступників та їх батьків, а тому зустріч розпочались в актовій залі із демонстрації презентаційного відеофільму «КДКЕТ – наш другий дім».

 

 

Оскільки вибір фаху – це досить важливий та вирішальний крок у житті дітей та родини, для майбутніх абітурієнтів момент знайомства з технікумом перетворився на теплу зустріч з викладачами, що проводитимуть курси. Після урочистостей слухачі розійшлися по зручним аудиторіям засвоювати необхідні знання, а батькам було запропоновано цікаву та корисну екскурсію освітнім закладом, де вони мали змогу ознайомитись із сучасними лабораторіями, навчально-виробничою майстернею «Богема», бібліотекою і кабінетом самостійної роботи.

 

 

Залишається побажати кожному слухачу підготовчих курсів та його родині наполегливості у навчанні, вдалих вступних іспитів, адже тепер ми одна родина креативних творчих людей, які разом прямують до омріяної мети – стати фахівцем своєї справи і дарувати радість собі та іншим у галузі отриманої професії.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ