Події

 

Єдиний день інформування

 

18 січня 2018 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі було проведено єдиний день інформування, який мав на меті формувати історичну пам'ять студентів про героїчні та трагічні сторінки історії становлення української державності, виховувати почуття співпереживання, пошану до історичного минулого українського народу.

 

Захід був присвячений славним героїчним та водночас трагічним подіям історії Української держави – 100-річчю проголошення незалежності Української Народної Республіки, дню пам’яті Героїв Крут, дню Соборності України, подіям на Катеринославщині періоду1917 – 1921 рр.

 

 

Захід був підготовлений та проведений керівниками клубів «Пошук» та «Точка зору» (Василиненко Н.Б., Демарецька Т.І.), які у своїх виступах розповіли про події тих років та разом із студентською молоддю переглянули документальні відео сюжети.

 

Історичні сторінки, розглянуті під час заходу, акцентували увагу на необхідності якомога глибше усвідомити значимість історичної спадщини, щоб не допускати помилок минулого під час розбудови нашої держави сьогодні.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ