Події

 

Святкові заходи до Дня святого Миколая

 

Стрімкою ходою непомітно наблизилось найчарівніше свято в році, на яке чекають і дорослі, і діти – День Св.Миколая. Це світле й добре свято здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри в краще майбутнє.

 

Саме з цієї нагоди та продовжуючи цикл заходів до Дня Святого Миколая, 17 грудня 2021р. стіни Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанної справи з ранку наповнились теплими привітаннями та дружніми посмішками, чарівні студентки в костюмах янголів вітали всіх з прийдешнім святом.

 

За доброю традицією, членами студентського парламенту було організовано та проведено щорічну святкову акцію «Таємний Санта» для академічних груп коледжу. Це новорічна церемонія анонімного обміну подарунками, в ході якої кожна група-учасник, що виявила бажання брати участь, стає як Сантою для когось, так і отримує свій подарунок від незнайомців. Так, старости груп шляхом жеребкування обирали групу для якої самостійно готували подарунок. А вже сьогодні Святий Миколай разом зі своїми помічницями потішили студентську родину коледжу врученням подарунків та створили прекрасний настрій, підсилили чарівну атмосферу свята.

 

 

Протягом дня, на першому поверсі, на студентів чекав новорічний сюрприз із дитячих спогадів – сам Святий Миколай, який охоче заслуховував вірші та пригощав натомість сміливців солодощами.

 

 

Цього дня обличчя всіх членів великої родини КФК ТГРБ випромінювали хвилюючі почуття задоволення від свята. А теплі поздоровлення та щирі побажання зарядили всіх присутніх прекрасним настроєм.

Студентський парламент

Культорганізатор Дар’я Сизонова

зміст

 

 

© 2007-2021

КФКТГРБ