Події

 

Благодійна акція

«З нетерпінням всі чекають День Святого Миколая!»

 

У Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанної справи продовжується цикл благодійних акцій до Дня Святого Миколая.

 

Так, 17 грудня 2021р. студентський парламент коледжу разом із студентами гр. ХТ-20-2 - членами клубу «Надія» (керівник Людмила Єніна) в рамках благодійного проєкту «Милосердя» молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» за доброю традицією відвідали вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Криворізької міської ради.

 

Дітлахи чекали на нас з нетерпінням, але на жаль і цього року привітання проходили за особливих умов, адже через карантинні обмеження масові заходи були скасовані.

 

Протягом грудня 2021р. в рамках благодійної акції «З нетерпінням всі чекають День Святого Миколая!» члени студентсько - педагогічного колективу коледжу з великою любов’ю і турботою збирали іграшки, художню та дитячу літературу, розвиваючі ігри та канцелярські товари. За другу частину коштів, виручених у жовтні 2021р. від продажу продукції на Покровському ярмарку, були придбані солодощі для дітей та сформовані членами студентського парламенту 60 солодких подарунків. Тож, цьогорічна торбинка Святого Миколая була наповнена до краю. Що не могло не порадувати дітей.

 

 

Викладачі та здобувачі освіти коледжу спрацювали, як згуртована команда, і надалі, скільки змога, допомагатимуть вихованцям «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей», оскільки саме від щасливої дитини залежить майбутнє нашої країни. Гуртуймося заради добра!

Культорганізатор Дар’я Сизонова

зміст

 

 

© 2007-2021

КФКТГРБ