Події

 

Відкрите навчальне заняття з дисципліни

«Інформатика і комп’ютерна техніка»

 

«Якщо вас немає в Інтернеті, то вас немає і в бізнесі»

Ві́льям Ге́нрі Гейтс

 

17 грудня 2020 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулося відкрите навчальне заняття з дисципліни «Інформатика і комп’ютерна техніка» для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» групи ОБ-18-1 (викладач Бєла Л.П.). Тема практичного заняття: «Створення веб-сторінки мовою HTML», мета: формувати навички написання HTML - коду для нескладних Web - сторінок.

 

На початку заняття під час актуалізації знань студенти зацікавлено брали участь у проходженні веб-квесту «Крилатий вислів». Також вони презентували свої раніше створені сайти за допомогою конструктора Google Site. Студенти розглядали такі поняття як домен, хостинг, браузер, веб-дизайн, верстка, контент; розбирали структуру сайту та етапи його розробки, визначили основні теги мови HTML. Результатом практичного заняття стало створення кожним зі студентів простої веб-сторінки у текстовому редакторі Notepad++ за допомогою мови HTML.

 

 

Заняття виявилося актуальним, цікавим та інформаційно насиченим. Студенти проявляли активність та реалізовували свій творчий і навчальний потенціал при виконанні практичного завдання. Викладач використовувала нестандартні форми роботи зі студентами та інноваційні комп’ютерні технології, завдяки чому вдалося утримувати увагу студентів в потрібному руслі і досягти мети заняття.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ