Події

 

Круглий стіл з теми:

«Попередження насильства в сучасному молодіжному середовищі»

 

Виховання толерантної всебічно розвиненої студентської особистості одне з пріоритетних завдань сучасності. КДКЕТ завжди крокує в ногу з часом, тому ми з розумінням прийняли запрошення колег з Національного університету Одеської Юридичної академії криворізького факультету взяти участь у круглому столі, який відбувся 17.12.18 р., з гострої актуальної теми: «Попередження насильства в сучасному молодіжному середовищі».

 

Викладачі В.С. Лисенко, О.Ф. Федорова, К.І. Горбенко, Л.С. Гавриляк, що висловили своє бажання доповідати, підготували цікаві, змістовні доповіді, враховуючи особистий досвід викладання та виховання молоді.

 

 

Тема круглого столу необхідна і вкрай наболіла в умовах сучасних духовних спадів українського суспільства. А ми, педагоги, покликані допомагати студентам у вихованні розуміння толерантності, гуманного ставлення до інших, протидії сучасного лиха підлітків – тотального булінгу в освітніх закладах.

 

 

Тож КДЕКТ і надалі сприятиме поширенню досвіду позитивного морально-етичного виховання серед студентів та молоді, виховуючи справжніх фахівців і гідних громадян України.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ