Події

 

ДИСТАНЦІЙНИЙ «STUDENT`S DAY 2021»: ПРОДОВЖЕННЯ

 

17 листопада 2021р. в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) завдяки різноманітним активностям успішно продовжилося відзначення ДИСТАНЦІЙНОГО «STUDENT`S DAY 2021».

 

Свято розпочалося із розміщення в соціальних мережах та вайбер групах святково-привітального фото-месседжа від кураторів та майстрів виробничого навчання академічних груп "У студентів свято!", яке викликало бурю схвальних відгуків та позитивних емоцій у здобувачів освіти (відео "Фото-меседж").

 

Також взаємними святковими привітаннями обмінялися між собою і академічні групи в рамках фото-відео челенджу "Студентство як стиль життя...", де спробували відтворити та передати своє бачення студентського життя в коледжі.

 

 

Цього дня, традиційно були оголошені підсумки щорічного найголовнішого студентського конкурсу коледжу "СТУДЕНТ РОКУ 2021". Загалом, від здобувачів освіти ІІ-IV курсів до організаційного комітету надійшло 67 заявок на участь у конкурсі в п'яти номінаціях. Відео "Студент року".

 

Протягом дня всі бажаючі зі жвавим інтересом брали участь в проходженні жартівливої онлайн тест-гри "Який ти студент", результатами якої ділилися в вайбер групах, іноді навіть не очікуваними для самих себе.

 

 

Для здобувачів освіти спеціальності “Харчові технології”, а також всіх, хто любить готувати та дивувати своїми кулінарними здібностями не тільки викладачів на парах, а й рідних і друзів проходить кулінарний відео-конкурс у стилі ТікТок "Швидко та смачно. Найпростіші страви для студентів", і продовжиться він до 20 листопада. А тим часом перші роботи наших кулінарних віртуозів вже надійшли на розгляд компетентного журі, адже результатом участі будуть не тільки цікаві та корисні подарунки, але й заохочувальні оцінки від викладачів спецдисциплін.

 

Ось такий він вийшов насичений подіями Міжнародний день студента. Але це ще не все, адже наш ДИСТАНЦІЙНИЙ «Student`s Day 2021» продовжується!

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ