Події

 

Конкурс творчих робіт у коледжі

 

День студента - це свято радісних звершень та приємних сюрпризів. Тож саме до цієї визначної дати гарним подарунком стали результати конкурсу студентських творчих робіт "Віночок побажань моїй незалежній Україні", який проводився з вересня 2021 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше КДКЕТ) з нагоди 30-річчя Незалежності країни. І-й тур конкурсу стартував 1 вересня і зібрав близько тисячі різнопланових за стилістикою і жанрами есеїв, замальовок, віршів тощо. Кожен автор висвітлював власне бачення майбутнього України, складав оригінальні за формою і змістом побажання. Фахове журі з числа представників адміністрації, викладачів-філологів та членів студпарламенту ретельно відбирало найкращі роботи.

 

ІІ-й етап конкурсу відбувся 9 листопада і був приурочений знаковій даті - Дню української писемності та мови. Шляхом голосування членами журі було підведено підсумки:

 

Лауреатами конкурсу стали:

 

Неїло Анастасія, група М 21-1;

Медведєва Юлія, група М 21-1;

Сенькова Валерія, група М 21-1;

БуджерінаІордана, група РС 20-2;

Троненко Михайло, група РС 20-2;

Пилипенко Карина, група РС 20-2;

Полтавець Анна, група РС 20-2;

Ліщина Альона, група ХТ-21-1с.

 

 

4 роботи, що набрали найбільшу кількість голосів жюрі, стали переможцями у наступних номінаціях:

 

"Поетичний злет душі" - Смоляник Олеся, група РС 19-1;

"Щирість рідного слова" - Гончаренко Тетяна, група РС 20-2 ; Гнип Катерина, група ХТ 20-2;

"Глибина патріотичного духу" - Маменчук Мар’яна, група ХТ 20-2.

 

 

Завдяки активним он-лайн-користувачам соціальних мереж «Instagram» та «Facebook» було визначено переможця конкурсу у номінації "Приз глядацьких симпатій" - Гнип Катерину, група ХТ 20-2.

 

 

Дякуємо всім, хто долучився до літературного змагання, хто вболівав за влучне слово, душевний порух, красивий образ та неньку-Україну! Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо вам наснаги, творчих звершень, нових прекрасних творів та незгасаючого патріотичного духу! Нехай всі "квіти" ваших побажань буяють пишним цвітом у Вінку щастя й сили нашої Батьківщини!

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ