Події

 

Проведення спортивного онлайн – конкурсу «Сталеві мязи»

 

 

З 13.11. – 17.11.23р у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу відбувся онлайн - конкурс «Cталеві м’язи!», з нагоди Міжнародного дня відмови від куріння.

Захід було організовано та проведено спільними зусиллями спортивного клубу «АТЛАНТ»(керівник - Ірина ЯКОВЕНКО) та департаменту спорту і туризму СТУДЕНТСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ коледжу в рамках ініціативи комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України.

          З метою створення умов для об’єктивної самооцінки і самовдосконалення власного здоров’я серед юнаків І-ІІІ курсів відбулися змагання в дистанційному режимі. За умовами конкурсу юнакам потрібно було за 30 секунд виконати максимальну кількість підтягувань на перекладині з положення «вис» та надіслати відеоролик виконання вправи суддівській колегії.

Між конкурсантами зав’язалася боротьба за призові місця. Найактивнішими учасниками виявилися юнаки І-ІІ курсів.

Результати конкурсу:

І місце                Назар КУЧМА (гр. ПТБ 22-1);(фото 1)

ІІ місце               Іван ЯКОВЛЄВ (гр. РС 23-2); (фото 2)

ІІІ місце              Ілля МУСІЙКо (гр. ПТ 23-1);(фото 3)

                        Артем СІВАК (гр. ХТ 22-2);(фото 3а)

Такі заходи є запорукою успішного продовження руху назустріч міцному здоров’ю та довголіттю та потужнім мотиватором продуктивного і щасливого життя.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2023

КФК ТГРБ