Події

 

Фестиваль талановитої студентської молоді «Дебют першокурсника-2017» -

Святкова шоу-програма «Студентське батл-шоу» у КДКЕТ

 

Найяскравішою та найбільш очікуваною подією з нагоди міжнародного студентського свята став заключний фестиваль талановитої студентської молоді «Дебют першокурсника-2017» - святкова шоу-програма «Студентське батл-шоу», що відбувся 17 листопада 2017 року у актовій залі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму. На захід завітали адміністрація, викладачі, батьки, школярі та звичайно головні герої свята – студенти КДКЕТ.

 

 

Програма заходу включала святкове дійство з ліричними, гумористичними виступами, що занурили глядачів у спекотну атмосферу студентського змагання в артистизмі, дотепності, театральному мистецтві та іскрометних жартах. Соковиті вокальні та танцювальні номери від неодноразових переможців творчих конкурсів – вокальної студії «Амплуа» та хореографічної студії «Флаєр» – подарували всім прекрасні емоції та незабутній настрій.

 

 

 

 

 

 

Особливою родзинкою і новою окрасою сценічного дійства став театр тіней, де шляхом гри світлотіні перед враженими глядачами постала романтична історія кохання.

 

 

Цьогорічне свято стало найбільш пам’ятним і дорогим для першокурсників. Вони прийняли навчальну посвяту в студенти 1 вересня на День знань, спортивну посвяту – на День здоров’я, і нарешті, у Міжнародний день студента, на сцені улюбленого театру, прийняли почесну творчу посвяту і по-справжньому долучилися до студентського братства! Адже молодіжний студентський театр «Меркурій» – це не лише обитель розваг і веселощів, а прекрасна школа художнього смаку, ораторської майстерності, впевненості та переконливості, що так знадобляться молодим фахівцям для підкорення кар’єрних вершин.

 

 

Наприкінці шоу-програми обличчя і артистів, і глядачів випромінювали посмішки та піднесений настрій, адже перемогли не новачки чи досвідчені старшокурсники, а дружба, творчість, краса і мистецтво!

 

Ретельна підготовка учасників, почесні нагороди найкращим винуватцям свята у вокальному, хореографічному, театральному та оригінальному жанрах, сучасні, веселі, яскраві виступи створили неповторний вечір, подарували радісні хвилини, безцінні спогади про навчальний заклад на довгі роки.

 

Теплі привітання, щирі побажання, нагороди і подарунки зарядили всіх присутніх духом життєлюбства, братерства, віри в себе, наснагою діяти, творити і перемагати!

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ