Події

 

Заходи до Міжнародного дня студента у КДКЕТ

 

16 листопада 2017 року у стінах Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулась урочиста зустріч студентського активу з адміністрацією технікуму, присвячена Міжнародному дню студента і 17-ій річниці створення студентського парламенту закладу.

 

Свято ознаменувалось оголошенням підсумків загальнотехнікумівського конкурсу «Студент року-2017» та урочистою посвятою в члени студентського парламенту студентів нового набору.

 

 

Директор Резниченко Н.М. привітала студентське братство з міжнародним святом, побажавши успіхів та надихнувши молодь на подальші досягнення і злети.

 

 

Після чого розпочалися урочисті - нагородження лауреатів щорічного студентського змагання. Так, лауреатами конкурсу «Студент року-2017» у чотирьох номінаціях «Розумник року», «Лідер студентського самоврядування», «Митець року» та «Спортсмен року»стали 42 студента, 4 студента отримали дипломи переможців. Звання «Студент року – 2017» отримала студентка гр.ХТ-16-1 Янко Катерина. Були і особливі нагороди, так гран-пріконкурсу у номінації «Творча особистість» отримала багаторазова лауреатка та переможниця районних, міських, обласних та Всеукраїнських пісенних фестивалів і конкурсів студентка гр.ХТ-16/1 Жук Марія, а переможцем у номінації «Яскрава особистість», отримавши перемогу у чотирьох номінаціях, став студент гр. ВХП-15/2 Панченко Владислав.

 

 

 

 

 

 

 

Бурхливими оплесками, нагородами і солодкими подарунками вітали також перемоги студентських груп нового набору в огляді-конкурсі «Європейський букет» на вишуканій виставці квіткових композицій «Студентський хендмейд - 2017» (до Міжнародного дня працівників освіти)та у фестивалі аматорського мистецтва серед груп нового набору «Дебют першокурсника-2017».

 

Цьогоріч, як завше, першокурсники з особливим трепетом та завзяттям намагалися поповнити лави юних парламентерів, та із 19 кандидатів почесне посвідчення та нагрудний значокчлена студентського парламенту отримали 12 найактивніших новачків. Цьому передував не простий шлях: 19 жовтня 2017 року в технікумі традиційно відбулася презентація роботи органів студентського самоврядування для нових кандидатів в члени студентського парламенту (дана кампанія проходила з вересня по жовтень, в ході якої кожна академічна група висувала свого кандидата, в результаті було зареєстровано 19 осіб).

 

Майже місяць новачки проходили свій кандидатський стаж, намагаючись продемонструвати свої творчі, організаторські здібності та проявити лідерські якості.

 

І ось в результаті даної кампанії, 12 новообраних членів прийняли клятву – присягу вірності традиціям парламенту, пообіцявши з гордістю нести звання члена студентського парламенту КДКЕТ.

 

Тож, бажаємо успіхів та наснаги новій когорті наших парламентерів. Пам’ятайте, ваша ініціативність, креативність, жага діяти можуть принести багато користі і змінити світ на краще!

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ