Події

 

Засідання РМО викладачів Школи педагогічної майстерності

ВНЗ І р.а. Північного регіону міста Кривого Рогу

 

17 жовтня 2017 року на базі КДКЕТ відбулося засідання РМО викладачів Школи педагогічної майстерності ВНЗ І р.а. Північного регіону міста Кривого Рогу, метою якого було визначення стратегічних напрямів роботи методичного об’єднання на 2017-2018 н.р. З нового навчального року очолює об’єднання представник нашого технікуму, викладач-методист Пономаренко Наталія Віталіївна.

 

 

На засіданні були присутні викладачі кваліфікаційної категорії «спеціаліст» Автотранспортного, Гірничого, Гірничо-електромеханічного, Індустріального коледжів, Криворізького коледжу економіки та управління та Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.

 

У ході роботи Пономаренко Н.В. ознайомила членів РМО з методичною проблемою та завданнями на новий навчальний рік. Викладачі обговорили запропоновані напрями навчально-методичної та організаційної роботи об'єднання на 2017-2018 н.р., пропозиції щодо проведення протягом року заходів регіонального рівня, шляхи співпраці з університетами.

 

 

З доповіддю «Атестація педагогічних працівників як шлях підвищення професійної майстерності» виступив методист КДКЕТ Поляков П.М., який ознайомив присутніх з нормативною базою, видами, умовами та графіком проведення атестації, варіантом оформлення атестаційних матеріалів, зокрема, портфоліо.

 

 

Бойченко А.В., психолог КДКЕТ, запропонувала практичну допомогу викладачам-початківцям у подоланні стресових ситуацій у педагогічній діяльності, довела до відома присутніх інформацію про корисні властивості стресу, запропонувала способи позбавлення страху перед атестацією, провела релаксаційну розминку, яку викладачі з користю можуть застосовувати в повсякденній діяльності.

 

 

Загалом, засідання пройшло у теплій, дружній та конструктивній атмосфері.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ