Події

 

Лінгвоквест «Найрозумніший»

 

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь та інтелектуальних здібностей, логічного мислення та здатності працювати у команді, 17 квітня 2019 року, викладачами іноземних мов Криворізького державного комерційно-економічно технікуму Красилич А.А. та Старовойт М.М. було проведене робоче засідання гуртка знавців іноземної мови «Ерудит», яке проходило у форматі цікавого та насиченого лінгвоквесту «Найрозумніший».

 

Не секрет, що вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний, адже вона є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей та культур. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою, є потребою часу, адже це дає гарну змогу розширити межі власних знань та заохочує до роботи над собою.

 

 

У заході взяли участь представники трьох студентських груп І курсу – ПТБ-18-1, ОБ-18-1 та ХТ-18-1, які доводили свій рівень володіння іноземною мовою під час різноманітних завдань. Учасникам довелось не тільки креативно та вміло представляти свої команди, а й брати участь у між командних змаганнях, в процесі яких їм потрібно було розшифрувати складні написи, розгадати загадки, дати відповідь на відео-запитання, пригадати відомі прислів’я та приказки та,навіть, скласти казку.

 

Всі три команди продемонстрували гідний рівень володіння іноземною мовою та вміння швидко орієнтуватись в умовах непідготовленого монологічного мовлення. Саме тому, кожна група була відзначена дипломом переможця:

 

- «Найзгуртованіша команда» - гр. ПТБ-18-1;

- «Найкреативніша команда» – гр. ОБ -18-1;

- «Найерудованіша команда» - гр. ХТ-18-1.

 

 

Вікторина пройшла у дружній і невимушеній атмосфері і ми бажаємо учасникам подальших звершень і перемог!

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ