Події

 

Фестиваль студентської творчості «Натхнення – 2019»

 

За словами класика, творчість – це містичний процес, прекрасне осяяння та дар, яке робить світ щасливішим. Студенти КДКЕТ завжди були і є небайдужими до краси та мистецтва, крилата муза надихає їх нескінченний творчий пошук.

 

Тож 17 квітня 2019 року юні поети Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяли участь у ХІV регіональному фестивалі студентської творчості «Натхнення», що відбувся на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ КНУ, де найталановитіша молодь Північного регіону представила свої роботи на розсуд публіки і журі. Захід мав на меті розкрити таланти юних поетів та музик, виховувати любов до художньої творчості, формувати ідеали прекрасного, естетичні смаки і вподобання.

 

У затишній читальній залі закладу учасники фестивалю виконували вірші та авторські пісні. Представники адміністрації коледжу врочисто відкрили основну частину свята, побажавши успіхів і наснаги юним даруванням. Програма заходу передбачала 3 номінації: «Поезія», «Поезія-візуалізація» та «Авторська пісня».

 

Митців-початківців оцінювало поважне журі, зокрема голова РМО викладачів зарубіжної літератури та культурології технікумів та коледжів Північного регіону м. Кривий Ріг – Тимофєєва О.М.; керівник зразкового колективу студії «Рукоділля», народний майстер України, член спілки народних майстрів України – Чернишова О.І.; викладач музично-теоретичних дисциплін Криворізької міської школи №2 – Бойченко О.В.; поет Мамут Ф.З.

 

 

Наші студенти Штилюк Валерія (гр. РС-18-1, керівник Гавриляк Л.С.) та Паляниця Каріна (гр. РС-17-1, керівник Короткова О.А.) відзначилися у номінації «Поезія», отримавши захоплені відгуки членів журі та дипломи призерів фестивалю. Вітаємо наших переможців! Ви робите світ кращим, гармонійнішим, добрішим. Бажаємо Вам віри у власні сили, творчої самореалізації, потягу до самовдосконалення і невичерпного натхнення!

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ