Події

 

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності 181 «Харчові технології»

серед студентів технікумів та коледжів Дніпропетровської області (ІІ обласний етап)

 

17.04.2019р. студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяли участь в олімпіаді зі спеціальності 181 «Харчові технології» серед студентів технікумів та коледжів Дніпропетровської області (ІІ обласний етап), яка відбулась на базі Криворізького коледжу економіки та управління ДВНЗ «КНЕУ ім. Гетьмана».

 

Учасники олімпіади проходили випробовування у два етапи. На першому здійснювалась тестова перевірка теоретичних знань студентів з шести дисциплін які є базовими для фахівця спеціальності «Харчові технології».

 

На другому – перевірялося опанування студентами практичними навичками в рішенні виробничої ситуації з використанням інноваційних технологій в харчовій індустрії.

 

 

За підсумками олімпіади студентка Оперман Даніела (гр.ХТ-17-3) виборола ІІ місце (керівник: Лисенко Н.П.), Скосарева Дар’я (гр. ХТ-16-1) отримала сертифікат учасника олімпіади (керівник: Єніна Л.І.)

 

За результатами командних випробувань студенти нашого технікуму посіли ІІІ місце.

 

Усі присутні члени обласного методичного об’єднання викладачів «ТВКП» ще раз переконались в значимості та необхідності проведення олімпіад та конкурсів фахової майстерності, як однієї з головних умов формування конкурентоспроможного спеціаліста ресторанної галузі.

 

Вітаємо студентів та керівників й бажаємо подальших звершень!

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ